Jdi na obsah Jdi na menu
 


Remata a Banská Bystrica 2011

Speciální výstava klubu chovatelů málopočetných plemen psů  v Rematě

Rozhodčí: Maciej Kozber (PL)

Výstavu provázel neustálý déšť, příroda na Slovensku byla však úchvatná.  Výsledky mne potěšily, Leonek získal V1, CAC, CC (Klubový vítěz), E-Nyoko V1, CAJC.

Naprosto nás "dostala" příroda v Rematě, určitě byla o to krásnější, že zeleň je ještě svěže zelená.... E-Nyoko si však odnesla zřejmě pro ni nezapomenutelný žážitek, kdy ji  za jejího obrovského pláče a bědování honil po stráni obrovský černý pes. A majitelka tohoto psa byla v naprostém klidu, psa ani nezavolala. Tento zážitek byl ještě před výstavou, takže Nyoko si výstavu vůbec neužívala. Klepala se ještě i večer. Naštěstí na to v BB zapomněla a opět se z ní stal sebevědomý Japánek.

 

Celostátní výstava psů Banská Bystrica

Rozhodčí: Radlicka Anna (PL)

Na této výstavě udělila paní rozhodčí všem Japanům VD (jelikož paní rozhodčí s námi nekomunikovala, tak nikdo ani nevěděl proč, jediné negativum, co vyplývá z posudků Takary a Leonka je, že "jsou hubení"), pouze E-Nyoko získala CAJC a BOB.

Leonek Buddhův chin se v BB setkal se svojí sestřičkou Leontýnkou. Bylo to i navzdory  nepřízeni počasí velmi milé setkání. Jeho sestřička je barvy čerené a je to velice pohledná "slečna".

 

 

Fotografie