Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubová výstava JK Charvatce březen 2011

Klubové výstavy JK bývají  zpravidla velmi pěkné. V Charvatcích se klubová výstava konala poprvé, avšak doufám, že né naposledy. Místo bylo vybráno velice citlivě, hlavně s ohledem na pejsky. Venčení bylo bez problémů, rovněž tak parkování. Sál byl čistý, prostorný, útulný. Jediné co zklamalo, bylo moje zacházení s fotoaparátem. Fotečky se tento den nepovedly. Proto toto fotoalbum bude velice chudé a nekvalitní. Věřím, že mi to návštěvníci těchto stránek prominou.

Výstavu posuzovala Ing Alena Košťálová. Její přístup k našemu jemnému plemenu je velice laskavý a citlivý. Paní Košťálová vždy zdůvodní svoje rozhodnutí, ke každému posuzovanému jedinci řekne, "jak to vidí ona".

Poprvé na této výstavě se sešly všechny sestřičky z našehu vrhu "E". Měla jsem ze všech velikou radost. E-Kimiko z Podhájské chaloupky vhrála nejen třídu mladých, ale zvítězila i nad CAJCovým pejskem a získala tak nejlepšího mladého jedince. Tím měla tu čest kráčet v závěrečné soutěži o titul BOB. E-Hoshiko se umístila jako V4. Dle mého názoru se mohla umístit klidně před mojí E-Nyoko, pokud by byla lépe předvedena. Vystavoval ji namísto paničky její syn, který s vystavováním ještě nemá zkušenosti. Ale dle toho, jak pejsky miluje, určitě brzy nabude jistoty a bude z něho výborný vystavovatel.

Tedy fenečky z Podhájské chaloupky obsadily ve třídě mladých V1, V3, V4. 

Dále jsem vystavovala Leonka Buddhův chin, který mi udělal také obrovskou radost. Získal CAC ve třídě vítězů. Pro Leonka tato třída byla premiérou. Jeho první CAC ve třídě vítězů.

Také se poprvé na výstavě ukázal pejsek z našeho odchovu "G" - G-Shigeru. Jeho panička absolvovala teprve první výstavu a ještě nevěděla, jak na to. Proto Čiko, jak mu nyní říkají, v kruhu působil jako pravý "pubescent". Jeho hodnocení paní rozhodčí jako výborný 2 mne velice potěšilo.

Všechny holčičky z vrhu "E" na této výstavě byly zbonitovány, tudíž jsou všechny od tohoto data chovné. Gratuluji a budu se těšit na jejich potomky.

 

Fotografie