Jdi na obsah Jdi na menu
 


DUO CACIB BRNO ÚNOR 2015

DUO CACIB BRNO ve dnech 7. a 8. února 2015

Sobota - rozhodčí Rafal First (PL)

Hiroshi Hito Akwamaryn - V1, CAC, Res.CACIB

Zde musím poděkovat mojí "malé" kamarádce ze Slovenska, která se ujala vystavení Hiroshiho. Na výstavu jsem nemohla jet z důvodu, že jsem doma očekávala porod jedné naší fenečky. Tak jel můj manžel s mojí invalidní dcerou. Ani jeden ještě nebyli ve výstavním kruhu. Proto jsem byla ráda, že Nikolka Pisoňová Hiroshiho vystavila. V posudku za vystavení byla velice pochválena. 

Hiroshi v tento den získal titul Český šampion

 

Neděle - rozhodčí Smolič Nikola (HR)

Hiroshi Hito Akwamaryn - VD 1

Jelikož Nikolka byla na výstavě pouze v sobotu, tak jsme se dohodli, že ponecháme vystavení na naší dceři Ivě.  Hiroshi měl hodnocení velice pěkné, jen nepěkně bylo posouzeno vystavení. Ivě jsme ale udělali radost, že také jednou mohla pejska vystavit, tak jsme ji pochválili za to, jak se snažila. 

 

Cesta zpět byla velice dramatická, protože na dálnici u Jihlavy došlo k hromadné autonehodě - 50 vozidel. Dále i na pražském okruhu byla další hromadná nehoda, takže cesta z Brna zpět do Plzně trvala téměř 6 hodin. Když manžel s dcerou a Maluchou (Hiroshim) dorazili domů, velice jsem si oddychla. 

Velice děkuji Nikolce, že tak dobře vystavila našeho pejska. Je to moc šikovná dívenka a psy velice miluje. A také děkuji svojí dceři, že se Maluchy ujala druhý den, alespoň si tu výstavu patřičně užila. :)